Przyjść bratu Polski, zahúlime.

Autor: Tomas Baksay | 5.4.2012 o 14:34 | (upravené 5.4.2012 o 15:28) Karma článku: 7,07 | Prečítané:  744x

Na Slovensku sa čochvíľa nebude trestať väzením marihuana. Teda aby som bol presný -  nie v malých dávkach pre osobnú spotrebu. Čo je to tá malá dávka, to sa ešte súdruzi rozhodnú. Možno sa poniektorí spoluobčania, najmä tí násťročný z toho už aj tešia.  Nebudú sa musieť potajme stretávať na ponurých miestach, aby si zapálili vytúžený joint.

 

Koľko že to bude radosti, keď vôbec bude, ale možno ani nebude. Ako to už býva v našej krásnej krajine v srdci Európy, sľuby sa sľubujú, pes sa je, no nikde nie je napísané, že musí byť zo psa slanina. Akurát tak vyschnutá koža. A zo sladkej BlueBerry tri roky naostro.

Ale čo ak sa predsa rozhodnú páni poslanci zahnať tieto nočné mory „ganja-users group“ ? V tom prípade by som navrhoval dotiahnúť to pekne do detailov a využiť z toho plynúce výhode aj pre ostatných spoluobčanov. Teda výhody a výnosy z cestovného ruchu, aby som sa presne vyjadril.

Aj keď podľa štatistov za minulý rok mierne narástol objem cudzokrajných turistov v našej malebnej krajine v pomere k ostatným susedom, treba podotknúť, že sme tu mali sviatok jari na ľade, a síce majstrovstvá sveta v hokeji a taktiež podtatrancom čosi „káplo“ z nového mega projektu Lev. Avšak najbližšie svetové hokejové vyvrcholenie sezóny možno u nás očakávať len Boh vie kedy a levica so svojimi mláďatami odkráčala v tichosti k nášmu veľkému bratovi, ostali väčšine Slovákom opäť iba oči pre plač a snáď ešte aké-také belasé šumy o nadnárodnej lige z hlavného mesta. Dobre, krasotinka na Dunaji a čo zvyšok ?

Tu by mohli nastúpiť celoštátne rozmiestnené coffeeshopy. Potom by sme mohli kľudne sem zlákať skoro každého, kto ide okolo, veď boli by sme prvý v strednej a východnej Európe. Nebudeme snáď čakať kým sa šance chytia Maďari ? To bude zase žilinský Janko mieriť kanón na Budapešť.

Tak páni v parlamente, činte pokánie a hlasujte ako sa pre lepšie Slovensko patrí, nech môžem onedlho v Krosne na trhu predavačovi s bielym mäsom, od ktorého najbližšie kúpim desať kíl kuracích pŕs, kľudne povedať:

„Przyjść bratu Polski, trawka czeka.“

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Urážky, samochvála a bez plánu. Kam dovedie USA trumpizmus

Medzi republikánmi po týchto voľbách už neplatí konsenzus z Reaganovej éry, že strana by mala byť konzervatívna.

DOMOV

Kardiochirurg Fischer nemôže robiť ani len sanitára

K povolaniu sa bude môcť vrátiť najskôr po dvoch rokoch.

KOMENTÁRE

Štartuje nová éra Ameriky, Trump sa stáva prezidentom

Časť sveta sa bude s obavami prizerať, ako napĺňa volebný slogan.


Už ste čítali?