Prečo si najlepšia farmárka nevie nájsť poriadneho chlapa ?

Autor: Tomas Baksay | 26.3.2012 o 15:23 | (upravené 26.3.2012 o 15:30) Karma článku: 5,79 | Prečítané:  1367x

 V jedno pekné ráno, keď som vstával s „live“ vysielaním na nemenovanej súkromnej televízií, ma zaujal vstup s najlepšou farmárkou uplynulého roka, ktorú zrejme preto, aby si náhodou nezodrala opätky na topánkach, priniesol do štúdia naturalizovaný slovenský „borec“ v gréckorímskom štýle.

 To, čo ma na tom upútalo, nebol jej „veľkolepý prínos“, lebo podobné krásky často končia v náručí nejakého „svalnača“, ale hlavne to, že napriek „obrovskej zručnosti“ so zverinami a bylinami rôzneho druhu si ju ešte stále nenašiel životom bohato obdarený hospodár a zároveň poriadny chlap v jednej osobe.

 Aj keď tam boli nejaké chabé pokusy zo strany moderátorov osloviť potenciálnych záujemcov prostredníctvom kamaráta „Facebooka“, končilo to väčšinou všeobecno-ospevovacími „suchovýrokmi“, prípadne nosením na rukách, dokonca až tam, kde stoja najkrajšie stromy. Namiesto nekonečných ód na jej vonkajšiu krásu by možno bodla rada „ako zbaliť poriadneho chlapa“.

 Trebárs by si mohla vziať príklad z mladej stredoškoláčky. Tá, prisadnúc si v „osobáčiku do štvorky“ ku chlapcovi v obleku, idúcemu práve z písomných maturít, si šikovne vybavila trochu smelým spôsobom nielen rande, ale aj rýchlokurz fyziky.

 Už od začiatku ich stretnutia s potmehútskym úsmevom oceňovala každé jeho slovo, pridala tu i tam jemný dotyk a ani jej dvojzmyselné narážky sa nedali prehliadnúť. Popritom nezabudla popásť jeho oči svojim postupne „žebynáhodne“ sa zväčšujúcim výstrihom.

 No márna snaha.

 Chlapec, uhýbajúc pohľadom všetkými svojimi silami, len rečnil. O škole, maturitách a pridal aj niečo z domu. A to bola voda na jej mlyn. Spomenul totižto, že rodičia idú dnes pozrieť babku a prídu neskoro večer. Okamžite navrhla, že úspešne zvládnutú časť matúr by mohla s ním patrične osláviť, že má dobrý romantický film na dvd-čku a rada by si ho s ním pozrela u neho doma, aby nebol dlho do noci sám.

 Vyhovoril sa trochu nešikovne, že ešte dnes musí popratať celú domácnosť, na čo ona pozitívne zareagovala ochotná ihneď pomôcť. Nezdal sa byť tým dvakrát nadšený, no pomaly mu dochádzali argumenty. Zato ona vytasila ďalší. „Sľúbil si mi, že mi pomôžeš s tou nešťastnou fyzikou.“ S prosebným pohľadom a neodolateľným úsmevom dodala: „Snáď nechceš, aby som z nej prepadla ?“ 

 Zároveň sa k nemu trochu viac nahla zrejme za účelom sladkej zálohy v podobe bozku, keď v tom vlak prudko zabrzdil. Skončila v jeho lone a vôbec sa nebránila tejto novej polohe.

 Práve naopak, trochu sa mu tam povrtela svojou zadnou časťou tela a keď už mala pocit, že ho dostatočne presvedčila o dôležitosti jej dnešnej návštevy, jemne pootočila svoju „bujarú hrivu“ k jeho dodajúc: “ Vidíš, to tie zákony fyziky, dnes by si mi mohol o tom niečo viac povedať.“

 Či skutočne niečo viac povedal o zákonoch príťažlivosti a ďalších, to neviem, ale myslím, že trochu romantiky bolo, aspoň tej vo filme na jej dvd-čku.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Španielska polícia zastavila druhý útok, zabila päť útočníkov

Pásy s výbušninami zastrelených mužov boli atrapami.

KOMENTÁRE

Španieli čakali, že sa to stane už skôr. Čo robiť teraz?

Ani Španielsko sa nevie brániť proti koordinovaným vražedným útokom.

DOMOV

Horúčavy sa končia. Príde ochladenie aj dážď

Meteorologická jeseň sa začína už prvého septembra.


Už ste čítali?