Dokonalá slobodná mamička

Autor: Tomas Baksay | 3.4.2012 o 15:31 | (upravené 3.4.2012 o 15:37) Karma článku: 5,35 | Prečítané:  818x

Už od prvej chvíle si tušil, že je pravá ženská bytosť.  Nedá ti po nociach už dlhšiu dobu spávať. Je ako trň v tvojej päte, ktorý sa stále hlbšie zabára a dosiaľ sa nenašiel nik, kto by ti ho pomohol vytiahnúť a ty sám nemáš dosť síl, aby si to urobil.

V práci ťa čoraz viac ubíja jej vysoké pracovné nasadenie už od skorého rána, ktoré ty nedosiahneš ani po štyroch „turkoch“ preložených s dvoma „energeťákmi“. Po výdatnom obede to vyzerá s tvojou koncentráciou ešte horšie, zato ona je čím ďalej tým aktívnejšia a aj na spoločný večerný míting so šéfom dôkladne pripravená.

Snaď už len prehnaná apatia voči jej osobe drží tvoje oči v bdelom stave, aby si ju mohli dôsledne zrengénovať od prstov na nohách až po posledný vlas na hlave. Postavička, fitkom vyrysovaná, aj po dieťati ako lusk. Márne hľadáš chybičku krásy. A jej referát ? Prejav aj angličtina bezchybná a je to opäť ona, kto dostáva zúčastnených do varu a od šéfa pochvalu.

Nervózne odvalíš svoje „šunky“ na jediné miesto, kam ona nechodí a najlepší priateľ nikotín ti aspoň na krátku chvíľu pomôže ukľudniť tvoje rozbúrené ego a vykašľať sa na v tvojej mysli večne znejúcu otázku: „Ako to len tá ženská všetko zvláda, s dieťaťom, bez muža a stále napnutými plachtami?“.

No pozor kamarát, súdiac podľa živočíšneho pachu, ktorý sa nepríjemne šíri okolo teba, si myslím, že to s tvojou životosprávou nevyzerá dobre. Chápem, ty momentálne riešiš pálčivejšiu tézu “ona a jej dokonalosť”. Tá ťa však pomaly, ale isto vyraďuje z hry a ju posúva na pozíciu timlíderky.

 

Nemal si náhodou pred nedávnom práve ty obrovský záujem o líderský post ?

No vyzerá to tak, že asi sa budeš musieť zmieriť s tým, že „šéfkom“ ťa bude oslovovať raz mesačne už len pracovník na družstve, keď mu prihodíš pár drobákov za naloženie zabijačkových dobrôt do kufra svojho auta. Každé ráno nového pracovného dňa ti dáva čoraz jasnejší dôkaz o tom, že si bližšie a bližšie ku tej, pre teba možno krutej skutočnosti, o ktorej si možno už od počiatku šípil. Tvoja „triedna nepriateľka“, na ktorú si doteraz so závisťou kydal pred ostatnými kolegami, ti čochvíľa v plnej paráde a nevinným úsmevom na tvári adresuje jednoduché želanie:

Dúfam, že budete vzorným pracovníkom v mojom tíme”.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Španielska polícia zastavila druhý útok, zabila päť útočníkov

Pásy s výbušninami zastrelených mužov boli atrapami.

KOMENTÁRE

Španieli čakali, že sa to stane už skôr. Čo robiť teraz?

Ani Španielsko sa nevie brániť proti koordinovaným vražedným útokom.

DOMOV

Horúčavy sa končia. Príde ochladenie aj dážď

Meteorologická jeseň sa začína už prvého septembra.


Už ste čítali?